System Pocztowy


Sprawdź stan swojego salda, zamów i konfiguruj telefon, przeglądaj historię połączeń, aktualizuj swoje dane, przeglądaj i drukuj faktury, oraz druki przelewów, przeglądaj własne statystyki, zamów publiczny adres IP, korzystaj z pomocy.

Wystarczy, że zalogujesz się do naszego wirtualnego BOK.
Wirtualne BOK
ID i PIN znajdą Państwo na umowie lub fakturze.


Szybki kontakt


tel.: 48/ 383 19 99
48/ 360 83 72
509 710 450
więcejwww.multifox.pl // oferta / dostęp do internetu / oferta dostępu


   Oferta dostępu

Łącza radiowe

Poszerzając swoją ofertę wyspecjalizowaliśmy się w radiowej technologii przesyłu danych - umożliwia to doprowadzenie sygnału sieci do tych firm lub osób indywidualnych dla których zestawienie łącza internetowego nie jest możliwe w inny sposób. Łącza radiowe pozwalają na obniżenie kosztów ponieważ do zestawienia nie jest potrzebny telefon za który trzeba płacić abonament.

Łącze radiowe różni się od łącza stałego wyłącznie sposobem dystrybucji sygnału sieci, na przesył danych za pośrednictwem tego łącza warunki atmosferyczne praktycznie nie mają wpływu.

Firma MultiFOX posiada szeroko rozbudowaną sieć dostępu radiowego na terenie Radomia tym nie mniej każde przyjęcie zlecenia instalacji usługi dostępowej wymaga indywidualnej analizy przestrzennej miejsca dostępu.

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą.

   Cennik
   Mapa zasięgu
   FAQ - pytania i odpowiedzi
   Dokumenty
   Zamów teraz !

  © MultiFOX 2005-2020 || home | dostęp do internetu | telefon stacjonarny | mapa zasięgu | kontakt