System Pocztowy


Sprawdź stan swojego salda, zamów i konfiguruj telefon, przeglądaj historię połączeń, aktualizuj swoje dane, przeglądaj i drukuj faktury, oraz druki przelewów, przeglądaj własne statystyki, zamów publiczny adres IP, korzystaj z pomocy.

Wystarczy, że zalogujesz się do naszego wirtualnego BOK.
Wirtualne BOK
ID i PIN znajdą Państwo na umowie lub fakturze.


Szybki kontakt


tel.: 48/ 383 19 99
48/ 360 83 72
509 710 450
więcejwww.multifox.pl // oferta / dostęp do internetu / faq - pytania i odpowiedzi


   Oferta dostępu
   Cennik
   Mapa zasięgu
   FAQ - pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) w sprawach dotyczących podłączenia do sieci MultiFOX.


 • Ile wynosi aktualna opłata za podłączenie do sieci Internet i ile wynosi abonament miesięczny?

  Opłata instalacyjna uzależniona jest od warunków technicznych i wymagań klienta. W większości wypadków wyceniana jest indywidualnie. Proponujemy skorzystanie z promocyjnej opłaty instalacyjnej już od 1 zł z VAT. Opłata abonamentowa, płatna co miesiąc już od 39 zł z VAT. Zachęcamy do przejrzenia całej oferty cenowej


 • Kto może podłączyć się do Internetu poprzez łącza Firmy MultiFOX?

  Z usługi dostępu do Internetu może skorzystać każdy mieszkaniec Radomia i okolic który jest w "zasięgu" naszej sieci. Infrastruktura sieci cały czas jest rozbudowywana i pokrywa coraz większy obszar - wiec jeżeli teraz są Państwo "poza zasięgiem" to mimo wszystko prosimy o kontakt. Zapraszamy do działu mapa zasięgu.


 • Dlaczego warto wybrać tego typu rozwiązanie dostępu do Internetu?

  Jest to szybki i stały dostęp do Internetu. Posiadane przez nasz szybkie, stabilne łącze, wydajny serwer, oraz szybka sieć szkieletowa pozwala na komfortową pracę. Przez cały czas staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów podnosząc standard świadczonych usług.

  Kolejnym atutem jest fakt, że w większości z pakietów nie prowadzimy limitowania ilości danych wysłanych i pobranych z Internetu. Ponadto wszyscy nasi abonenci otrzymują skrzynkę lub skrzynki pocztowe o adresie twoja_propozycja@multifox.pl - na które nie są wysyłane reklamy, a każdy mail do Państwa jest sprawdzany przez system antywirusowy, dzięki czemu e-mail'e są czytelne i wolne od wirusów.

  W sytuacjach awaryjnych chętnie służymy pomocą i wsparciem technicznym.

  Tak szybki i nieograniczony dostęp do Internetu jest dostępny praktycznie dla każdego posiadacza komputera dzięki przystępnym opłatom miesięcznym.


 • Czy by skorzystać z dostępu do internetu poprzez MultiFOX konieczne jest posiadanie telefonu?

  Dostęp który Państwu proponujemy nie wykorzystuje telefonu. Transmisja odbywa się poprzez antenę nadawczo-odbiorczą zamontowaną w odpowiednim miejscu, najlepiej na dachu budynku. Sygnał doprowadzony jest do komputera za pomocą kabla UTPumieniowego, który połączony jest z kartą sieciową. W innych indywidualnych przypadkach instalowane są dodatkowe urządzenia.


 • Czy jest możliwe podłączenie kilku komputerów w tym samym mieszkaniu?

  Jeżeli posiadają Państwo np. 2 komputery które mają być podłączone do sieci, należy to zgłosić podczas zamawiania przyłącza. Specjalista zainstaluje wtedy dodatkowe urządzenia dzięki którym będzie można podłączyć 2 czy kilka komputerów.

  Opłata instalacyjna i miesięczna będzie wtedy wyższa. Szczegóły w cenniku.


 • Czy będąc abonentem MultiFOX mogę skorzystać z ulgi na internet?

  Tak, będąc naszym abonentem od początku 2005 można korzystać z ulgi na Internet i odliczyć nawet 760 zł od podstawy opodatkowania.


 • Kto jest właścicielem sprzętu instalowanego u mnie w domu?

  Sprzęt w postaci zestawu abonenckiego który dostają Państwo w momencie podłączenia do sieci pozostaje własnością firmy MultiFOX. Sprzęt jest użyczany i serwisowany bezpłatnie przez cały okres trwania umowy.

Jeżeli nie znaleźli Panstwo odpowiedzi na swoje pytanie, prosimy je przesłać za pomocą formularza.

   Dokumenty
   Zamów teraz !

  © MultiFOX 2005-2020 || home | dostęp do internetu | telefon stacjonarny | mapa zasięgu | kontakt